DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

W tym roku przedszkolaki obchodziły swoje święto pod hasłem „Piraci”. Po śniadaniu dzieci znalazły w sali list od Kapitana Pstryka. Uciekał on swoim statkiem przed Czarnobrodym, który chciał odebrać kapitanowi skrzynię skarbów. Jednak Kapitan Pstryk był o wiele sprytniejszy i ukrył ją gdzieś na terenie przedszkola – zadaniem przedszkolaków było odnaleźć ukryty skarb. Pomogły im w tym mapy oraz kolejne listy ze wskazówkami od Kapitana Pstryka. Przedszkolaki musiały wykonywać przeróżne zadania, wykazać się sprytem i sprawnością fizyczną. Głośne pirackie krzyki „arrrr!” słychać było w każdym zakątku Pobiednej, a dzielne przedszkolaki, po odnalezieniu skarbu, dostały medale za odwagę i małe słodkie co nieco.

Tekst:M.L-D.

Zdjęcia:T.K.