ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W poniedziałek, 2 września, cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej wzięła udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020.

Zanim uczniowie usłyszeli pierwszy dzwonek i zasiedli w szkolnych ławach, zostali oficjalnie powitani przez Panią Dyrektor Jadwigę Dorotę Siepak, która życzyła im wielu sukcesów w nadchodzących miesiącach. Uroczystość uświetniła obecność Burmistrza Gminy Leśna – Pana Szymona Surmacza oraz księdza proboszcza – Mariana Balcewicza.

Dzień ten był wyjątkowy również dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczęli właśnie swoją edukacyjną drogę. Najmłodsi uczniowie zostali nie tylko serdecznie powitani przez swoich starszych kolegów, ale także wysłuchali cennych rad i słów otuchy, które z pewnością przydadzą się w pierwszych dniach września.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny będzie obfitował w wiele sukcesów i powodów do radości.