Zdalne nauczanie i nowy termin ferii zimowych

Lekcje online do 18 grudnia 2020 r

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Premiera RP, zdalne nauczanie, trwa do przerwy świątecznej. W przypadku naszej szkoły, zajęcia online będą organizowane do piątku 18.12.2020 r. Dni 21 i 22 grudnia, są wybranymi jako wolne od zajęć dydaktycznych, następnie 23.12.20 r. rozpoczynają się ferie świąteczne, które trwają do niedzieli 3 stycznia 2021 r.

Ferie zimowe rozpoczynają się według nowych ustaleń 4 stycznia 2021 r. i trwają tradycyjnie 2 tygodnie do 17 stycznia 2021. 18.01.2021 wracamy do zajęć.

Co z tym czasem?

Drodzy rodzice, proponujemy aby przerwa w nauce, mimo ograniczeń, wypełniona była aktywnością na świeżym powietrzu. Polecamy przygotowanie wspólnie z dziećmi harmonogramu wolnych dni, w którym znalazłoby się miejsce na obowiązki domowe, gry planszowe, rozwój zainteresowań, aktywność, książkę, zaplanowany film lub program w telewizji. Klasie ósmej polecamy powtórki do egzaminu… 🙂 Wszystkim, życzymy pozytywnego nastawienia i dobrze wykorzystanego czasu przerwy!

 

 

materiał zdjęciowy, pochodzi ze źródła:

https://www.rp.pl/Edukacja-i-wychowanie/310239901-Zdalne-nauczanie—rozporzadzenie-opublikowane-w-Dzienniku-Ustaw.html